وبلاگ سرگرمی و دانلود
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


با سلام خدمت دوستان گلم امیدوارم از سایت من خوشتان بیاد هدف ما جلب رضایت شماست پس با هر گونه نظری موافقیم

مدیر وبلاگ : milad sarvmand
نویسندگان
http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-mihandownload.com_.jpg

نقد و بررسی کامل بازی محبوب FIFA 2014

پیش خرید نسخه اصلی بازی اضافه شد FIFA 2014 

دانلود رایگان بازی FIFA 14 برای کامپیوتر + کرک

| نسخه دمو قابل بازی - نسخه اصلی و کامل به زودی ... |

2014ویژگی های جدید فیفا
'Pro Shot', 'Teammate Intelligence' و 'Variable Dribble Touches' جزو ویژگی های جدیدی هستند که امسال EA در بازاریابی خود برای این عنوان مانور بسیاری بر روی آن داده است. شاید تاثیر گذاری این ویژگی ها ی جدید در مقایسه با گذشته کم تر قابل توجه به نظر برسد اما با این حال شرکت EA امیدوار است که با چنین بروز رسانی هایی بتوانند موفق ترین قسمت در تاریخ فرنچاینز ورزشی FIFA را تا به امروز نشان دهند.
کلید موفقیت FIFA در امسال احساس نشاط و هیجان از به ثمر رساندن گل های عالی است ، شما دیگر با بازکنانتان فقط یک شوت ساده برای به ثمر رساندن گل نخواهید زد ، بلکه خودتان را در هنگام شوت زدن به جای بازیکن فرض خواهید کرد که باید فرصت مناسب و یک شوت مطمئن برای تبدیل شدن به گل را خودتان بسازید.
Active Fans
طرفداران می توانند این بازی را با فعالیت بیشتر تاثیر گذارد، به عنوان مثال، آنها می توانند مواد غذایی به زمین و بع داز پرتاب شما می توانید به آنها واکنش نشان دهید - اگر واکنششان بد است میتوانید بازی را به تعلیغ بیندازید و یا کنسل کنید و در صورتی ک هواداران شما این کار را بکنند شما جریمه خواهید شد.


http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-6-mihandownload.jpg

جهت خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

 

FIFA 14 Fully Dynamic Weather

آب و هوا به طور کامل واقعی است به طوری  که در آن یک روز آفتابی به طور ناگهانی تاریک می شود (شما می توانید از سایه ابرها بر روی زمین را ببینید) و ناگهان ممکن است  باران ببارد. گاهی اوقات نیز وقتی بارانی هست باران قطع میشود و هوا ممکن است آفتابی شود.ممکن است ابری هم بماند.

http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-8-mihandownload.jpg


 

Kiss Your Jersey Badge Celebration

شما این قابلیت را دارید که پیراهن خود رو ببوسید.این کار یکی از محبوب ترین کار ها پس از گل زدن است و پیراهن ها به صورت سه بعدی تکان میخورند.

 

Stadium Creation Centre

شما میتوانید استادیوم برای تیم خود بسازید و به صورت آفلاین و آنلاین ازون استفاده کنید.

http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-5-mihandownload.jpg

FIFA 14 Press Conferences and Interviews

پس از بازی مصاحبه و کنفرانس مطبوعاتی که در آن شما می توانید پاسخ سوالات رسانه ای را بدهید و بازکنان میتوانند مصاحبه کنند.به صورت واقعی و بسیار جذاب.

 

Technical Area Cinematics

نمایش صحنه های سینمایی تر از نیمکت بازی که قابلیت بسیار با حالی هست و  مربی شما و دیگر بازیکنان در تماشای بازی مینشینند و گاهی اوقات هم واکنش نشان میدهند!!!http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-3-mihandownload.jpg


در بازی های قبلی و در هنگام دویدن مدافعان فضای زیادی بین آن ها ایجاد می شد که چنین اتفاقی منجر به این می شد که مهاجمان با حرکت های کاملا تکراری به راحتی از بین فضاهای ایجاد شده عبور کرده و زدن گل ها نیز راحت شود. این چیزی است که تیم سازنده قصد تغییر و سر و سامان دادن به آن را در این نسخه دارد.

http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-7-mihandownload.jpg


امسال FIFA 14 تمرکز بسیاری بر روی سرعت بازیکنان گذاشته است. سال گذشته بود که برای اولین بار شاهد استفاده از قابلیت First Touch Control در قسمت ۱۳ بودیم و حال امسال در یک پیشرفت خوب توانایی دریبل فوتبالیست ها بسیار گسترش یافته است.

این بار دیگر به مدت طولانی در هنگام دویدن توپ به پاهای بازیکنان نمی چسبد ، در حقیقت این بار تاکید بیشتر بر روی مهارت های فردی بازیکنان با توپ است که باعث می شود نحوه ی حرکت کردن با توپ را بسنجید. به عنوان مثال بازیکنانی مثل لیونل مسی ، گرت بیل و کریستیانو رونالدو انواع و اقسام دریبل ها و کنترل با توپ را به راحتی و به زیبایی انجام می دهند. در حالی که بازیکنانی که کم تر حرکت با توپ و دارای مهارت پایین تری هستند این فرصت را به مدافعان حریف می دهند که از پشت آن ها را گرفته و در مواقع بسیار توپ را از دست می دهند.

همراه با چنین چیزی ، شاهد ویژگی جدیدی نیز با نام 'Sprint Dribble Turns' ( یعنی توانایی دریبل با حداکثر سرعت دویدن ) نیز خواهیم بود که به بازیکن این اجازه را می دهد که با هر سرعتی که در حال حرکت است بتواند به سرعت در هر جهت مانور دهد. با ترکیب چنین ویزگی هایی این بار EA تاکید کرده است که نقش هافبک ها در بازی بیشتر خواهد شد.

شما در حال حاضر واقعا قبل آن که بتوانید بازیکنان حریف را به وسیله ی دریبل از سر راه بردارید باید در مورد چگونگی دریبلی که می زنید فکر هم کنید. در حال حاضر زمانی که شما بخواهید دریبلی بدون هیچ گونه فکری بزنید  بازیکنانتان به طور خودکار به قسمت بیرونی توپ ضربه خواهند زد و چنین چیزی فرصت خوبی به مدافعان خواهد داد. بنابر این همان طور که اشاره شد باید در هنگام دریبل زدنی موفق کاملا در مورد چگونگی آن نیز فکر کنید.

http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-2-mihandownload.jpg

جذاب ترین و به احتمال زیاد بخشی که باعث می شود در سیستم های این بازی انقلابی به وجود آید قابلیت Protect The Ball یا همان حفظ توپ است که همان طور که از نامش مشخص است به بازیکنان مدافع این اجازه را می دهد که با توانایی و قابلیت هایی که دارند بتوانند بدون در نظر گرفتن سرعت و دریبل بازیکن حریف توپ را از چنگ وی در بیاورند. البته همین ویژگی به طور بر عکس در بازی پیاده شده و بازیکنان مهاجم نیز می توانند با توجه به میزان آمادگی خود توپ را بیشتر حفظ کنند.

نبرد هافبک ها :

با FIFA 13 بود که EA هوش مصنوعی جدیدی را در بخش حمله معرفی کرد که یک گام مهم در هوش مصنوعی بازیکنان برداشته شد و در زمین بازیکنان خودی با جایگیری های خوب خود کمک شایانی به شما می کردند. حال این بار با قسمت ۱۴ شرکت EA آمده تا راه دفاع تیمی را بهبود بخشد. گفتیم که سیستم حمله بازیکنان خودی را مجبور می کرد که برای خود فضا ایجاد کنند ، حال این بار هوش مصنوعی تیمی مدافعان فرصتی خواهند داشت تا جلوی چنین فضاهایی را بگیرند و بر ضد مهاجمان شوند.

اگر FIFA 13 را تجربه کرده باشید حتما متوجه شده بودید که چگونه مدافعان حریف یک هکتار به بازیکنان حمله ی شما فضا می دادند ! و چنین موقعیت های باد آورده ای به راحتی باعث می شد که بازیکنان شما بدون آن که کنترلی هم بر رویشان داشته باشید به راحتی از این فضاها استفاده کرده و شما هم به راحتی به آن ها پاس دهید.

اما این بار سازندگان وعده داده اند که هوش مصنوعی بر خلاف گذشته این قدر ساده لوحانه نخواهد بود و با معرفی ویژگی Teammate Intelligence به طرز چشم گیری تغییر را در بازی احساس خواهید کرد.

در FIFA 13 راهی که مدافعان می پیمودند واقعا خیلی کلیشه ای و از پیش تعیین شده بود و همیشه نیز شکاف بزرگی بین مدافعان ، هافبک ها و مهاجمان وجود داشت . اما این بار در این نسخه نقش مدافعان در بای سازی بسیار کلیدی تر شده است و با فضاهایی که برای خود ایجاد می کنند همواره فضایی را برای دریافت پاس خواهند داشت  که این بدان معنا است که نبرد هافبک ها بسیار بیشتر از قبل شده است.


http://exirstore.ir/wp-content/uploads/2013/08/FIFA-2014-1-mihandownload.jpgالبته با نگاهی به این قابلیت ها شاید بتوان گفت که با چنین هوش مصنوعی پس چگونه می توان موقعیت گل ایجاد کرد این همان نکته ای می باشد که سازندگان هم به آن اشراف دارند و اعلام کرده اند که سیستم قسمت ۱۴ سخت تر نشده است بلکه سرگرم کننده تر می باشد . یعنی این که برای رسیبدن به گل باید راه های متنوعی را تجربه کنید نکته ای که EA  SPORTS در مورد آن می گوید که خارج از عرف بازی های جدید می باشد.

Pure Shot قسمت دیگری از ویژگی های جدید FIFA 14 را نمایان می کند که باعث می شود شوت نقش مهمی را در این نسخه داشته باشد. این و در حال حاضر بازیکنان باید اطلاعات کافی برای تنظیم حرک گام هایشان و زاویه ی شوت زدن داشته باشند تا توپ در بهترین موقعیت ممکن به تور دروازه بچسبد. با این که چندان اطلاعات قابل توجهی از این بخش اعلام نشده ولی EA امیدوار است که با چنین ویژگی های FIFA 14 را به یک تجربه ی رضایت بخش و با ارزش تر تبدیل کند.

 

شوت زدن هنوز هم با فشار دادن دکمه های B/Circle کار می کند اما این بار زمان بندی درست باعث ایجاد گل های مختلفی خواهد شد. شوت ها از راه دور و با متعادل ، شوت های با عجله که اc طریق ریباند توپ به وجود می آید و بیشتر T جزو از این ویژگی ها هستند که باعث تغییراتی در نحوه گل زدن می شوند. با چنین ویژگی شما همیشه از به ثمر رساندن گل های عالی احساس نشاط خواهید داشت.

 

EA  SPORTS در مورد ویژگی ball physics ( فیزیک توپ ) می گوید :

  ما یک بار بر روی فیزیک توپ تحقیق کردیم و متوجه شدیم که شبیه سازی با چنین ویژگی در قسمت های گذشته انجام داده بودیم اشتباه بوده است. به همین علت در FIFA 14 سیستم نونما شده ای از ویژگی Real Ball Physics ( فیزیک واقعی توپ ) را خواهید دید.

این ویژگی نونما شده باعث می شود که ضربه زدن به توپ ، چرخش با توپ و حرکت با توپ سخت تر از قبل شود. این عوامل باعث شده تفاوت چشم گیری در بازی به وجود آید و بسیار واقعی تر شود وبه عنوان مثال زمانی که توپ در هوا در حال حرکت می باشد بستگی به ضربه ای که به آن زده اید و یا سرعت باد نمی توان محل فرود آن را پیش بینی کرد. همچنین با استفاده از این سیستم هر بازیکن باید با استفاده از فیزیک بدنش توپ را حمل کند و از خط دفاع بگذرد.


انقلابی در راه است :

مسلما بخشی که طرفداران FIFA هر سال پیشرفت های خوبی را از آن می خواهند قسمت Career Mode است که در این سال بهبود فراوانی داشته و یک گام بزرگ و رو به جلو را برای این فرنچایز شبیه ساز ورزشی خواهد داشت.

رابط کاربری ویژگی است که پیدا کردن بازیکنان را راحت تر از قبل خواهد کرد و به شما این اجازه را می دهد که در هنگام نقل و انتقالات با یک جستجوی ساده بازیکنانی را بیابید که به سبک بازی تیم شما بخورند. البته فعلا از قابلیت رابط کاربری صحبت زیادی نشده و سازندگان اعلام کرده اند که در ماه های بعد اطلاعات بیشتری را رونمایی خواهند کرد اما این یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی است که تیم سازنده  تاکنون آن را انجام داده است.فراتر از این حرف ها باید گفت که FIFA 14 را می توان تاثیر گذار ترین عنوان در تاریخ این سری نامید. البته این عنوان فعلا برای پلتفرم های نسل فعلی تایید شده و رویایی نسل بعدی هنوز محقق نشده است. چنین اتفاقی باعث شده تا نگرانی هایی در مورد وضعیت فعلی موتور FIFA 14 به وجود آید که Channon تهیه کننده ی بازی در این مورد می گوید :

ما واقعا از ابزاری که برای ساخت بازیمان داریم خوشحال هستیم . ما همیشه در حال تکمیل تکنولوزی که داریم می باشیم و راه هایی برای بهبود آن یز در سر می پروارنیم و در حال حاضر باید بگوییم که هیچ گونه نگرانی در مورد شرایطی که با این موتور داریم  نداریم. فعلا نیز هیچ گونه اظهار نظری برای عرضه ی بازی در نسل بعدی را نیز نمی خواهیم اعلام کنیم.

 

در آخر اگر بخواهیم نگاهی گذارا به ویژگی های اولیه FIFA 14 داشته باشیم باید گفت با عنوانی روبرو هستیم که به جرات می توان آن را بهترین  بازی در تاریخ عناوین ورزشی نامید. اضافه شدن حتی گمنام ترین بازیکنان آن هم از لیگ های دسته ی ۳ بعضی از کشور ها ، تغییراتی بزرگ در تماشاچیان و استادیوم ها همگی دست به دست هم خواهند داد تا تجربه ی FIFA 14 به اوج خود برسد.عنوان FIFA 14 تا به این لحظه برای پلتفرمهای PC/PS3/Xbox360 مشخص شده است.

نوع مطلب : بازی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
milad sarvmand
شنبه 23 شهریور 1392
پنجشنبه 14 آذر 1398 11:06 ب.ظ
I just like the helpful information you provide on your articles.
I'll bookmark your blog and test again right here regularly.

I am fairly certain I'll be told a lot of new stuff proper here!
Best of luck for the next!

mesoduodena (Margart)
http://retractablebannerstandsblog.webstarts.com/blog/post/mitos-de-los-prestamos-personales
سه شنبه 9 مهر 1398 02:49 ق.ظ
A synthetic USP human development hormonal agent
(somatropin).
شنبه 6 مهر 1398 07:17 ب.ظ
These specialists are commonly licensed Green Belts.
دوشنبه 11 شهریور 1398 10:23 ق.ظ
best
دوشنبه 11 شهریور 1398 10:23 ق.ظ
gooooooooood
یکشنبه 2 تیر 1398 10:22 ق.ظ
thanks to my father who shared with me concerning this website this website is truly amazing
سه شنبه 21 خرداد 1398 05:17 ب.ظ
We are Vehicle Crash and Injury Professionals.
شنبه 18 خرداد 1398 08:30 ق.ظ

I have read so many articles regarding the blogger lovers except this article is truly a nice post, keep it up.
یکشنبه 12 خرداد 1398 04:25 ق.ظ
Individuals often puzzle ketosis with ketoacidosis.
شنبه 1 دی 1397 01:09 ب.ظ
Awesome website i like it
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 03:27 ب.ظ
Hi mates, its enormous post regarding teachingand entirely defined,
keep it up all the time.
چهارشنبه 15 فروردین 1397 10:25 ب.ظ
Have actually been taking little over a month.
چهارشنبه 15 فروردین 1397 09:53 ب.ظ
Ever wonder what everyone else is reading?
چهارشنبه 15 فروردین 1397 08:32 ب.ظ
If that's the case, you may well be experiencing Reader's Block.
چهارشنبه 15 فروردین 1397 08:28 ب.ظ
Have been taking little over a month.
چهارشنبه 15 فروردین 1397 06:24 ب.ظ
Using pearls as an embellishment on bridal gold jewellery has been well-liked
amongst ladies for the reason that Moghul period.
چهارشنبه 15 فروردین 1397 05:31 ب.ظ
Yep, we stated it but we were all thinking it. Have you been committing any of these 10 blogging sins?
یکشنبه 12 فروردین 1397 08:02 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
یکشنبه 12 فروردین 1397 06:32 ق.ظ
Have been taking little over a month.
شنبه 11 فروردین 1397 06:01 ب.ظ
We've a trend feast for you tonight along with your remaining Ascot seems
to be, but earlier than we get to that, we have a couple of fast updates
to sha...
شنبه 11 فروردین 1397 02:46 ب.ظ
As for tiger-eye, azure stone and onyx, they are going to be extremely popular, too.
For those who don’t know one thing it isn’t the top of the world.
شنبه 1 مهر 1396 10:37 ق.ظ
Helpful information. Lucky me I found your web site unintentionally,
and I am shocked why this accident did not took place earlier!
I bookmarked it.
شنبه 18 شهریور 1396 02:46 ب.ظ
Hello are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do
you need any html coding expertise to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:14 ق.ظ
Hi, i think that i saw you visited my blog so i got here
to return the favor?.I'm trying to to find issues to enhance my website!I assume its good enough to make use of some of your ideas!!
دوشنبه 16 مرداد 1396 01:23 ق.ظ
Hi it's me, I am also visiting this site on a regular basis,
this site is genuinely nice and the viewers are really sharing pleasant thoughts.
یکشنبه 4 تیر 1396 03:18 ب.ظ
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any tips on how to get listed
in Yahoo News? I've been trying for a while but I
never seem to get there! Thanks
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:35 ب.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd without a doubt donate to this fantastic blog!

I guess for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to fresh updates and will talk about this blog with my Facebook group.
Talk soon!
جمعه 25 فروردین 1396 02:19 ق.ظ
Its like you read my mind! You appear to know
a lot about this, like you wrote the book in it or something.
I think that you could do with some pics to drive the
message home a bit, but instead of that, this
is fantastic blog. A great read. I will certainly be back.
جمعه 18 فروردین 1396 10:24 ب.ظ
Howdy! This is my first comment here so I just wanted to give
a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through
your blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
فال حافظ
  امکانات جانبی
  .
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای وبلاگ سرگرمی و دانلود محفوظ است

هدایت به بالای

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic